خانه >> مشاوره ازدواج >> مشاوره ازدواج پسر با زن مطلقه
مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج پسر با زن مطلقه

ازدواج پسر با زن مطلقه، وضعیت خاصی را به خصوص برای خانواده ایجاد می کند که برای کنترل وضعیت لازم است از روانشناس مجرب در امور مرتبط با ازدواج، مشاوره بگیرید.
در تصمیم گیری های ازدواج، باید به جوانب منطقی آن توجه ویژه داشته باشید و نسبت به نظرات و احساسات اطرافیانتان بی تفاوت نباشید، این بدین معنی نیست که نظر آن ها لزوماً شما را از تصمیم تان منصرف کند، بلکه به این معنی ست که به آن ها احترام گذاشته و روش های صحیح در پیش بگیرید که به ناراحتی ها و رنجش ها کشیده نشود.
در ازدواج با زن مطلقه، ممکن است با نارضایتی هایی از سوی خانواده روبرو باشید که لازم است به عنوان پسر خانواده به آن ها احترام بگذارید، از سوی دیگر این احتمال وجود دارد که شرایط خاص طرف مقابلتان، محدودیت هایی را در زندگی مشترک تان پدید آورد که باید از قبل به طور منطقی با آن ها روبرو شده و تصمیمات درست اتخاذ کنید.
به همین منظور، گرفتن مشاوره از روانشناس، برای تعیین وضعیت و چگونگی رو در رو شدن با مسائلی که ناگزیر با آن ها روبرو خواهید بود، ضروری است.

جهت تعیین وقت مشاوره از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام فرمایید:
ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه
صبح ها 10 الی 13 | عصرها 17 الی 20
تلفن همراه: ‎‎‎0915 305 0790
تلفن ثابت: ‎‎‎0513 892 4459
در صورت عدم پاسخگویی، جهت تعیین وقت مشاوره لطفاً نام و نام خانوادگی و موضوع مشاوره خود را به شماره ‎‎‎0915 305 0790 پیامک کنید.